Oponiak mózgu i wynik TK

Witam serdecznie Mam stwierdzonego oponiaka w lewej półkuli mózgu, bez ogniowy w okolicy ciemieniowej w 2014-06 stwierdzono na TK o wym.13x9mm po kontroli 2015-09 11x15mm. Nie wiem gdzie się poddać operacji, bardzo się boję

Aleksander Ropielewski

Wazne aby zabieg przeprowadził doświadczony neurochirurg, który ma doświadzczenie w usuwaniu oponiaków. Prosze popytać w okolicnzych klinikach neurochirurgii.