Osłabienie, stany depresyjne, utrata wagi

ostatnio dzieje sie ze mna cos dziwnego. czuje sie slaba, obolala, bez sil. mam stany depresyjne. schudlam 8 kg w miesiac (teraz waze 47kg przy 160cm). mam czarne, smoliste stolce. w ogole nie mam apetytu, w zasadzie tylko zawrotyy glowy przypominaja mi o jedzeniu. Ostatnio coraz czesciej zdarza mi sie zaslabnac, miec zimne poty, dusznosci, uczucie jakbym za chwile miala zemdlec. zdarzylo mi sie, ze bylam w takim stanie, ze kilku godzin w ogole nie pamietalam. czuje sie skrajnie wycienczona

czarne smoliste stolce mogą być objawem krwawienia z przewodu pokarmowego. Powinna zgłosić się Pani do lekarza, takich objawów nie powinno się lekceważyć. Konieczne jest dokładne zbadanie Pani i zebranie szczegółowego wywiadu lekarskiego.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz