Otępienie, pustka w głowie i problemy z rozumieniem

witam Mam problem , często mam otępienie, pustkę w głowie , nic mi się nie chce robić, męczy mnie życie , nie czerpie z niego żadnego zadowolenia, nic mnie nie śmieszy, często nie rozumiem co ktoś mówi tak jakby mam wyizolowany mózg , nie rozumiem książek, czuje brak spokoju po papierosie, nie potrafię zejść z nałogu, czuje że tam coś w głowie się robi , czasami kuje

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy wyłącznie podczas osobistej wizyty mogą zaproponować najlepsze dla Pana postępowanie - farmakoterapia i/lub psychoterapia.
Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam trudno jest pomoc Panu przez krótka informacje posiadając tak szczątkowe dane. Zachęcam do osobistej wizyty u psychoterapeuty, oraz psychiatry, którzy udziela Panu potrzebnej pomocy. Pozdrawiam