Paraliż senny u 20-letniej kobiety

Witam, mam 20lat, od pewnego czasu miewam paraliz senny. Okolo 2 razy w miesiacu. Zawsze pojawia sie w nim pies owczarek szkocki. Atakuje mnie, chce gryzc, straszna agresja. A ja nic nie moge zrobic. Mialam psa tej rasy 9lat. Rok temu musialam go uspic z powodu nowotworu. Byl dla mnie wszystkim. Dlaczego akurat on mi sie sni w tak straszny sposob? Czasem jest to on, czasem inny pies tej samej rasy. Wykancza mnie to psychnicznie..

Witam serdecznie, prawdopodobnie uśpienie psa miało dla Pani charakter traumatyczny, powodujęc ogromny stres, który z kolei zdezorganizował Pani psychikę. Radziłbym odwiedzić pilnie psychoterapeutę albo nawet hipnoterapeutę.
Pozdrawiam miło

Witam Panią. Doświadczanie koszmarów sennych może oznaczać, że w mniej lub bardziej odległej przeszłości w Pani życiu miała miejsce sytuacja o charakterze traumatycznym. To taka sytuacja, która dzieje się szybko, niespodziewanie i swoją siłą przytłacza osobę, która jej doświadcza powodując dodatkowo uczucie przerażenia i bezsilności. Takie sytuacje rozregulowują układ nerwowy a w ciele może się kumulować nierozładowana energia, która informuje o przeżytej traumie i potrzebie uwolnienia się od niej. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/