Patologiczna masa hypoechogeniczna pomiędzy żuchwą a ślinianką

Prosze o ocece usg?Pomiedzy żuchwąa ślinianka podżuchwowa patologiczna masa hypoechogeniczna owalna o wym.3x3x2,3 cm.Ślinianka podżuchwowa obrzeknieta pogrubiala o podwyzszonej echogenicznosci i wzmozonym przeplywie.obrzek tkanek w otoczeniu i wzmozony przeplyw.w okolicy powiekszone niejasne wezly chlonne do grubosci do 14mm.Drobne wezly chlonne tez przy m.mos grubosci co 6 mm.zmiana przypomonajaca wezel chlonny w sliniance przyusznej prawej 11x5mm

To jakieś zmiany guzowate, być może pierwotnie wychodzące ze śliniaki podżuchwowej. Na pewno wskazana byłaby biopsja cienkoigłowa zmian guzowatych z analizą histopatologiczną. O dalszym postępowaniu na pewno powinien zadecydować lekarz kierujący na badanie USG.