Pęknięcie śruby stabilizacyjnej w kręgosłupie

Witam!2.12.2014 r. miałam operację kręgosłupa,mam 8 śrub w odc. lędżwiowym.Teraz okazało się,że śruba dolna jest złamana.Jak to się stało?Lekarz mnie pyta,co ja robię.A ja nic nie robię,chodzę o kuli bo mam niedowład nogi,stopa mi opada.Jest to moja druga operacja.Czekam na tk i ocenę zrostu kostnego.Co to jest?Podobno te śruby już po roku nie są potrzebne,tak mi mówił dr.Proszę o odpowiedz.Ze złamaną śrubą nie chcą mnie nawet w Reptach.Pozdrawiam Iwona.

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi to stwierdzić bez możliwości dokładniejszej oceny badań i zapoznania się z historią choroby. Przyczyn może być wiele i niestety przez internet nie sposób pomóc w Pani sytuacji.