Petting a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Witam. Nie uprawiałam jeszcze seksu z moim partnerem, ale uprawiamy petting. Pod koniec mój partner ma wytrysk na mój dekolt. Czy jest możliwość, że jakaś (nawet śladowa) ilość spermy przedostanie się do moich okolic intymnych i stworzy ryzyko ciąży? Dodam, że jestem dziewicą. Czy błona dziewicza ma tutaj jakieś znaczenie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Błona dziewicza nie chroni przed ciążą. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest jednak wątpliwa. Nie mogę jej oczywiście wykluczyć.