Pieczenie i dyskomfort odbytu

witam mam problem od paru dni odczuwam pieczenie i dyskomfort odbytu tzn( caly czas go czuje )mam uczucie suchej skory jak by mi chciala zaraz peknać dodam ze w tamtym roku dokladnie o tej samej porze dolegalo mi to samo lekarz chirurg nie stwierdzil wtedy hemoroidów mam problem przy siedzeniu poziewaz skóra jest napieta i piecze robiłam nasiadówki z kory debu ale nie pomoglo stosowałam tez masc proktis-m ale tez bez efektow prosz eo porade co mi dolega....

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest w tej sytuacji ponowny kontakt z lekarzem. Nawracający charakter dolegliwości sugeruje mimo wszystko obecność hemoroidów, wykluczyć należy też obecność szczeliny odbytu.