Pieczenie pod szyją i w gardle oraz ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym

Witam mam 28 lat i od miesiaca mam dziwne objawy pieczenie pod szyja które wchodzi na twarz nie wyczówam zadnych gózków piecze tez mnie czasami w gardle i przełyku,badania w nirmie i usg szyi tez ,boli mnie tez kręgosłóp w odcinku ledzwiowym i po tylnej stronie pleców na wysokosci zebra dodam ze bardzo martwie sie o swoje zdrowie i miałam napad lęku .co to moze byc martwi mnie to pieczenie prosze o porade

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.