Pieczenie przedramienia a uszkodzenie nerwu skórnego

Witam. Od prawie roku mam problem z pieczeniem miejscowym przedramienia. Jak dotykam to miejsce do bardzo piecze (przeczulica). Jest to ppunkt ok 1 cm. USB i RTV nic nie wykryło a morfologia jest idealna. Neurolog robił mi EMG i powiedział, że to uszkodzenie nerwu skórnego z przeczulicą. Czy uszkodzenie nerwu ma takie objawy? Miejsce wcale nie boli gdy nie dotykam tego punktu. Brak jakiegokolwiek guzka itp. Prosze o opinie

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Objawy podawane przez Pana mogą być związane z uszkodzeniem nerwu unerwiającego tę okolicę.