Pieczenie w sercu i drętwienie ręki

Witam, mam 29 lat, w pazdzierniku mialem taki atak: dretwieje lewa ręk,ciemno w oczach, szybki bicie serca. Leżałem w szpitalu na kardiologi zrobiono mi tam badania pod wzgledem serca i wyszły ok. O TEGO CZASU ODCZUWAM pieczenie w sercu robi mi sie słabo dretwieje mi lewa reka, ciarnieje z tylu głowa. Byłem u psychiatry i przepisał mi xetamor i biore go juz 3 tygodnie i ciągle żle się czuje. Do tego mam skaczące ciśnienie. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Proszę o odpowiedz...

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie znam dokładnie Pana historii choroby. Takie dolegliwości moga mieć podłoże psychosomatyczne tzn byc związane z sfera psychiczna. Zalecam ponowna wizyte u psychiatry oraz neurologa celem prób dokładnej diagnozy i wdrozenia jak najlepszego dla Pana leczenia. Pozdrawiam