Piszczenie w uchu i zmiana w jamie ustnej po upadku na głowę

witam mam problem od 2 lat , natomiast spadłem z 3 metrow na głowe i od tamtej pory czuje zanik kosci na glowie i piszczy mi w uchu prawym , upadek byl na prawa strone , czuje także zmiany w jamie ustnej i narośl mi sie jakaś zrobiła. co to moze byc?

Piotr Jurczyk

Witam. Objawy opisywane przez Pana, szczególnie "zanik kości" brzmią dosyć niecodziennie. Proszę o kontakt ze specjalistą, który przeprowadzi wywiad i badanie, oraz zaplanuje ewentualną diagnostykę obrazową. Pozdrawiam.