Plamienia po połogu: czy to może być okres?

Witam. Mam 22 lata. 2,5 miesiąca temu urodziłam synka. Połóg trwał około 7 tygodni. Obecnie mam lekkie plamienia brązowo-czerwone. Czy to może być okres? Dodam tylko, że nie karmię piersią i mam objawy takie, jak kiedyś przed okresem. Proszę o odpowiedź za co z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam.

Witam serdecznie.
Plamienia oraz dolegliwości bólowe podbrzusza najprawdopodobniej zwiastują pojawienie się miesiączki. Tym bardiej,że nie karmi Pani piersią to pojawienie się okresu jest bardzo możliwe.Jeżeli wydzielia nie ma nieprzyjemnego zapachu nie ma powodów do niepokoju.
Pozdrawiam.