Plamienie a prawdopodobieństwo ciąży

Witam dostalam wlasnie odpowiedz na moje pytanie ," plamienie owulacyjne trwa dluzej niz tydzien".. troche zmartwila mnie ta odpowiesz bo w holandi jest trudno o specjalistyczne badania, mowia ze trzeba poczekac i przejdzie samo. Nie mam bolow swedzenia,a mialam nadzieje ze moze jestem w ciazy. Czyli te zaburzenia to nie ciaza? Pozdrawiam karolina

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli podejrzewa Pani ciążę to warto dokonać weryfikacji za pomocą testu ciążowego. Proszę przeprowadzić badanie zgodnie z zaleceniami ulotki po 14 dniach od ostatniego stosunku. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa.