Plamienie i negatywny wynik testu ciążowego po współżyciu bez zabezpieczenia

Od 11 do 16 dnia cyklu wspolzylam bez zabespieczenia owulacja powinna nastapic w 14-15 dniu.. Test wyszedl negatywny 25 dnia cyklu z tym ze od 24 dnia cyklu mialam jakies dziwne plamienia ktorych nigdy wczesniej nie doswiadczylam..nie mam pojecia co to moze byc..zawsze miesiaczki mam regularne wiec nie wiem, tymbardziej ze to plamienie bardzo male, a ja zazwyczaj mam bolesne i mocne miesiaczki..

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest możliwa, jednak nie można jej jednoznacznie potwierdzić. Najlepiej udać się do ginekologa, ponieważ Pani objawy mogą wynikać także z wahań hormonalnych.