Po jakim czasie powinno się robić kontrolne mri w przypadku wykrycia zmian hiperintensywnych w głowie?

Witam serdecznie. Po jakim czasie powinno się robić kontrolne mri w przypadku wykrycia zmian hiperintensywnych w głowie? Czy badanie wykonane po 3 miesiącach, w którym obraz nie uległ absolutnie żadnej zmianie daje podstawę do odsunięcia podejrzenia SM? Dodam, że prążków w PMR brak, badania neurologiczne, okulistyczne OK. Objawów brak.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Do odsunięcia podejrzenia NIE, jednak daje pewne nadziej na dobre rokowanie.