Podejrzenie schizofrenii przy braku odczuwania emocji

Prosze o pomoc.nie daje juz ready kiedys mialam taki stan ale po cz aside mijalo a teraz ciagly czuje sie jaklbym byla we sine albo czy ja zyje czy nie nie moge spac I te leki bone sie czy to schizofremia nic mnie nie cieszyl nic mi sie nie chce nie mam zadnych emocji prosze pomoc

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może określić co Pani dolega i ewentualnie wdroży leczenie, bądź skieruje do odpowiedniego specjalisty.