Podtorebkowe uszkodzenie rogu tylnego łąkotki boczne

Dzien dobry. Moja corka gra w pilke reczna, ma przerwe w grze juz 3 tygodnie. Byla na rezonansie i wykazało jej,ze mam podtorebkowe uszkodzenie rogu tylnego łąkotki bocznej. ACL pogrubiale, LCL i MCL o podwyzszonym sygnale w okolicy przyudowej. Strasznie ją boli, w nocy się z bólu budzi. Nie umie wyprostować ani zginać kolana do konca. Czuje jakby jej cos przeskakiwalo w kolanie. Jak dalej mam postępowac?

Magdalena StusiĹska

Witaj,
stan córki wymaga pilnej konsultacji z ortopedą, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.