Podwyższony puls a zdrowie

Z pamięcią u mnie też coś nie tak... Przez ostatnie 4 miesiące schudłam prawie 10 kg, teraz ważę 70. W tej pracy gdzie teraz jestem, nie jadam zupełnie soli, same pieczone kurczaki, warzywa, ryby, owoce. Moje ciśnienie przed - było ok. 145/80... 125/75 teraz 110/75 to najwyższe. I ten niepokojący mnie puls... nigdy poniżej 85... zawsze powyżej. Pisząc do państwa, czuję taki ucisk w okolicach serca. Ściska mnie, ale oddycham normalnie.

Witam serdecznie.

Wartości ciśnienia tętniczego krwi są prawidłowe.
Natomiast niepokojący jest ucisk w klatce piersiowej oraz ubytek masy ciała. Proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza. Nie powinna Pani bagatelizować tych objawów.
Pozdrawiam