Pogorszenie ostrości, powidoki, światłowstręt i podwójne widzenie

Od ponad roku mam kłopoty ze wzrokiem - pogorszenie ostrości, powidoki, światłowstręt, podwójne widzenie. Powtarzane badania pola widzenia wskazują na pogłębiający się, dwuskroniowy zanik pola widzenia. Badanie OCT oka wykazało zanik włókien nerwowych z wysokim % symetrii (sugerowane niedokrwienie). Wykonałam badania: MRI głowy, przysadki oraz odc. szyjnego kręgosłupa; angio KT głowy; PMR oraz VEP - wszystkie badania prawidłowe. Jaka zatem może być przyczyna?

Aleksander Ropielewski

Niestety bez możliwości dokładnej analizy przeprowadzonych badań nie potrafię wskazać przyczyny Pani dolegliwości i jedyne co mogę zasugerować to kontakt z okulistą i neurologiem.