Pominięcie ostatniej tabletki antykoncepcyjnej a ryzyko ciąży

Wczoraj zapomniałam wziąść ostatniej tabletki. A dzisiaj się kochałam z mężem. To czy mogę być w ciąży?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę potraktować tą pominiętą tabletkę jako pierwszy dzień przerwy. Konieczne jest aby zażywała Pani potem następne opakowanie zgodnie z harmonogramem.