Porada - płatki

Witam, mam pytanie odnoście odchudzania. Jestem na diecie, tylko mam problem, bo nie wiem jak powinnam jeść płatki? Czy ktoś możne mi pomóc oraz czy jedzenie rodzynek i innych owoców suszonych jest kaloryczne czy też nie?
ponad rok temu

Witam,

Najmniej kaloryczne i najzdrowsze są płatki pełnoziarniste, bez dodatku cukru/słodu jęczmiennego i kalorycznych dodatków (czekolady etc.).
Przykładowo mogą to być np. płatki jęczmienne.
Jeśli chodzi o owoce suszone, to są one stosunkowo kaloryczne (ok. 350-400 kcal/100g), są jednak skoncentrowanym źródłem witamin i składników mineralnych.

POZDRAWIAM