Powiększone węzły chłonne, uczucie zimna, osłabienie

Witam. Mam 21 lat i jak na ten wiek za dużo problemów zdrowotnych. Od dawna mam problemy z temp. ciała najgorzej wieczorami , gdy mimo nagrzanego pokoju mam napady zimna, że nawet gruba kołdra czy ubranie nie pomaga. W dzień od 2 tyg zaczęły męczyć mnie zmiany temp. ciała i bóle brzucha i szyi. Mam powiększone węzły chłonne i ciągle mi za gorąco lub za zimno , boję się iść do lekarza bo już jak miałam te początki , to na badaniach krwi się kończyło , a ja się dalej męczę . co mam robić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez wizyty u lekarza, nierozwiaże Pani swoego problemu. Konieczne jest sprawdzenie morfologii, TSH, poziomu glukozy, być moze dalsza diagnostyka, a przede wszystkim badanie lekarskie.
Pozdrawiam