Poziom prolaktyny a niedoczynność tarczycy

Do 19.10 leczyłam na wysoki poziom prolaktyny lekiem Parlodel.Mam również niedoczynność tarczycy-od 28.10 przyjmuję Eutyrox.Kolejna miesiączka powinna rozpocząć się 25.10, do czego nie doszło.Tego dnia odbyłam pierwszy stosunek.Zabezpieczyliśm się prezerwatywą, która nie pękła.Do wytrysku doszło po wyciągnięciu członka.26.10 zauważyłam brązowe upławy na bieliźnie, które zniknęły 30.10.Zastanawiam się czy są to objawy ciąży. Z góry dziękuję na odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej mało prawdopodobne. Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.