Prawidłowa waga dla wzrostu 164 cm

Mam 16 lat, waga 60 kilo i wzrost 164 cm. Dziecięca twarz i mały biust :(

16 LAT ponad rok temu

Witam!

Twoje BMI (wskaźnik masy ciała) wynosi 22. Oznacza to, że masz prawidłową masę ciała. Aby ją zachować, powinnaś być aktywna fizycznie przynajmniej 30 minut każdego dnia oraz odżywiać się w sposób prawidłowy i racjonalny.

Dziecięca buzia to zaleta i nie powinnaś się tym martwić. Mały biust natomiast, w okresie dojrzewania może się powiększyć.

Pozdrawiam.