Prawidłowe wyniki badania krwi a uczucie osłabienia

Witam !Moje badania krwi sa wrecz wzorowe ale ja czuje sie bardzo osłabiona. Ciągnie sie to już ponad 2 tyg. Byłam u kilku lekarzy ale nikt nic nie wie i twierdza ze jestem zdrowa. A mnie zaczął boleć (kłóc) żołądek i tak jakby jajniki mnie ciągnęły. lekarz ze swoimi sluchawkami mnie osluchuje i płuca oraz serce jest "czyste" Zastanawiam sie czy morfologia na prawdę wyklucZa jakieś infekcje czy tez zatrucia? Czy można zaufać wynikom badań krwi tak na 100%?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Prawidłowy wynik morfologii zdecydowanie nie wyklucza wielu schorzeń. Jeśli przyczyną Pani objawów byłaby jednak infekcja, morfologia nie byłaby prawidłowa. Opisane przez Panią kłucia w okolicy żołądka wymagają dokładniejszego zebrania wywiadu - proszę się zastanowić czy zdarza się Pani zgaga, pieczenie, odbijanie, itd. Jeśli tak, przyczyną może być np. choroba refluksowa. A propos objawów zlokalizowanych w okolicy jajników, to w celu wyjaśnienia ich przyczyny sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.