Problem z erekcją związany ze stresem

witam, mam problem. ja i moj chłopak tydzien temu próbowaliśmy się kochać ale napotkaliśmy problem...nie mógl utrzymać wzwodu (jestesmy bardzo mocno emocjonalnie związani) wczoraj próbowaliśmy ponownie udało się i skończył oralnie, gdy chcielismy sie kochac pare godzin pozniej osiągnął wzwód na bardzo krótko i jak był we mnie, opadł.. to był nasz pierwszy raz i bardzo sie staralismy bo skonczył w srodku w gumce.. czy ten problem jest powazny? czy to tylko stres? czy powinnismy idz do lekarza?

Witam
Pierwsze razy bardzo często nie wyglądają "jak na filmach"....stres, napięcie seksualne mogą powodować problemy i z erekcją i z wytryskiem przedwczesnym. Prosze na spokojnie próbować dalej..nie koncentrować się na zadaniu do wykonania i erekcji samej w sobie tylko doświadczać przyjemności. Jeśli jednak po jakimś czasie problemy będą się utrzymywać prosze się zgłosić do seksuologa (razem jako para).
Pozdrawiam B.K.

Witam,

To najprawdpodobniej stres, zaangażowanie emocjonalne, zbyt duża motywacja i zadaniowe podejście do seksu. Do tego stosunek miał miejsce pierwszy raz w życiu. Proszę skupić się na otwartej komunikacji i chwalić partnera za każdy intymny sukces, w tym także zwyczajne pieszczoty, bez stosunku seksualnego. Tego typu problemy łatwo się utrwalają i nasilają, jeśli partnerzy wzajemnie się nie wspierają.

Pozdrawiam