Problem z wypróżnianiem u 2-tygodniowego dziecka

Dzień dobry moja córcia ma 2 tygodnie karmię ja piersią . Ma problemy z załatwianiem się . Krzyczy ,wygina się kręci ,napina . Brzuszek ma twardy . Jak mogę jej pomóc .Podaje jej kropelki delikol. Były już masaże brzuszka , okłady ciepłe na brzuszek, termometr w pupkę - pomógł się załatwić lecz problem jest ciągle ten sam .Położna doradziła mi by ja dokarmiać mlekiem NAN PRO 1 bo może się nie jada . Proszę o radę .

proszę w swojej diecie wykluczyć produkty mleczne, dziecku podać Dicoflor . Poza tym Sabb simplex - niemieckie kropelki na kolę