Problemy w pracy partnera a pogorszenie relacji w związku

Mój partner ma ostatnio problemy w pracy, które bardzo odbijają się na naszym wspólnym życiu. Coraz częściej się kłócimy, nie tylko o pieniądze, ale o wszystko. Sypiamy niby razem, ale na dwóch odległych końcach łóżka. Kiedyś był dla mnie czuły, a teraz chyba po prostu mnie unika. Nie chcę go stracić, ale nie wiem co zrobić, żeby mu pomóc i ratować nasz związek!
ponad rok temu

Pozdrawiam
Jakub Pyka

Witam,
zachęcam do wspólnej, bardzo szczerej rozmowy. Warto byłoby przedstawić partnerowi, jakie Pani zauważyła zmiany i jak Pani z tym jest oraz czego Pani oczekuje. Być może wtedy partnerowi będzie łatwiej podzielić się tym, co dla niego jest trudne i czego on oczekuje. Jeśli wspólne rozmowy okażą się mało owocne, zachęcam do konsultacji psychoterapeutycznej dla par.
Pozdrawiam
Izabela Makowska-Trzeciak