Problemy z głębokim wdechem u 25-latki

witam, za dwa tyg mam wizyte u lekarza, ale juz nie mogę zniesc stresu, całymi dniami mam problemy z głebokim wdechem, trwa to tygodniami, mija i powraca, niezaleznie od sytuacji, budze sie i tylko czekam az znów uczucie to sie pojawi, niekiedy mam wrażenie przepaski na zoładku, wsłuchuje sie w serce, mam poczucie, ze zaraz zemdleje, ze odpływam, czuje sie tak jakby swiat dział sie poza mną,boli mnie szyja i czasami mam kilkusekundowy ból w klatce, który trudno zlokalizować- co to za objawy?

Witam.

Sądząc z opisu dolegliwości mają charakter psychosomatyczny czyli innymi słowy nerwicowy, nerwicowo-lękowy - różnie się je określa.
Jednak w pierwszej kolejności należy wykluczyć przyczyny somatyczne.
Aby to zrobić należy zacząć od najważniejszego badania, czyli badania lekarskiego.