Promieniujące bóle na podbiciu stopy

Witam od 2 tyg boli mnie podbicie stopy tak zwana poduszka znajdujaca sie pod wskazującym palcem u nogi. Najsilniejszy bol promieniujacy do palca jest rano przy wstawaniu, pozniej bol ustepuje ale przy mocniejszym nacisku boli. Böl mozna porownac do kłucia, nie wiem co z tym zrobic probuje masci z diklofenakiem ale zbytnio nie pomaga, moze powinnam wziasc jakies tabletki?. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Najrozsądniej będzie udać się do fizjoterapeuty, który zajmuje się terapią manualną. Niech oceni poszczególne struktury i znajdzie przyczynę bólu. Być może potrzebne będą dodatkowe badania. Zamiast środków przeciwbólowych radzę skorzystać z kinesiotapingu.

Pozdrawiam serdecznie.