Promieniujące bóle w środku nozdrzy a przewlekłe zapalenie zatok

Mam pytanie odnośnie przewlekłego zapalenia zatok. Od około tygodnia bolą mnie gałki oczne, pieką cale oczy oraz górne czoło. Ból i pieczenie promieniuje w środek nozdrzy. Czy to coś grożnego czy normalna reakcja???

Lek. Tomasz Budlewski

przy tego typu objawach konieczne jest zawsze badanie lekarskie i okreslenie czy objawy pochodzę z zatok. proponuję udać isę do lekarza okulisty - po badaniu lekarz okresli najbardziej prawdopodobna przyczynę.