Prośba o analizę wyniku krzywej cukrowej 32-latki

Witam dziś miałam badaniena krzywą cukrową z glukometru na czczo miałam wynik 107 natomiast czekam jeszcze na badania z krwi czy 107 to zawyżona norma?

witam,
norma jest wg obecnych wytycznych do 95(100)mg/dl, w zakresie 95(100)-125 mg/dl określa się mianem nieprawidłowej glikemii na czczo.
Wskazana jest wówczas dieta z ograniczeniem węglowodanów, aby nie przyspieszyć rozwoju cukrzycy

Pozdrawiam!