Proszę o pomoc w ułożeniu diety przy nietolerancji pokarmowej

Dzień dobry, Mam problem z ułożeniem sobie diety przy nietolerancji pokarmowej. Moje wyniki z krwi, robione w laboratorium to: Białko jaja 50-100 U/ml Mleko krowie 100-200 U/ml Drożdże 100-200 U/ml Kawa 50-100 U/ml Pszenica 50-100 U/ml Żyto 100-200 U/ml Poproszę o propozycję zamienników, na co uważać, wyeliminować. Z góry dziękuję za pomoc.

Witam,
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pani możliwości dojazdu to przez internet.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk