Przelewanie w brzuchu i biegunka w trzeciej dobie po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Jestem trzecia dobę po usunieciu woreczka zółciowego. Wczorajsza moja dieta polegała na jedzeniu sucharów z herbatą i biszkoptów. Rano w szpitalu dostałam trzy kromki chleba z wędliną. W nocy miałam straszne przelewania sie w brzuchu, w jeltach. rano miałam biegunkę. czy to jest normalne, co powinnam zrobić?

Witam. Troszkę zbyt wcześnie na wędlinę. Jelita podejmują pracę po czasowym porażeniu perystaltyki w efekcie zabiegu. Proponuję zgłosić problem lekarzowi oddziału.