Przelewanie w brzuchu, wzdęcia

kilka razy zdarzyło mi sie że mój brzuch był jak balon przelewało mi się w nim pokarm skisł w brzuchu bo brzydko się odbijało co to może być do jakiego lekarza się udać i jakie zrobic badania proszę o poradę

To częste objawy błędów dietetycznych. Należy w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego. Zbierze wywiad i zbada brzuch palpacyjnie. Taka porada w pierwszej kolejności powinna wystarczyć.