Przepuklina pępkowa i wymioty u 3-tygodniowego dziecka

Witam . Mam córkę którą ma 3 tyg na przepukline pepkowa 3 cm . w piątek zawiozlam ja do szpitala z wymiotami dzisiaj zadecydował lekarz ze ta przepukline trzeba operować . Chciala bym zapytać jakie jest ryzyko u takiego maleństwa i ile będzie leżeć w szpitalu ? Pozdrawiam

Mnie trudno odpowiedzieć na te pytania bez znajomości dokładnego stanu klinicznego dziecka. Proszę w tej sprawie rozmawiać bezpośrednio z lekarzem, który będzie operował Pani dziecko.