Przerwanie błony dziewiczej u 20-letniej kobiety

Witam,kilka miesiecy temu przezylam swoj pierwszy raz. Nie bylo zadnej krwi wiazacej sie z przerwaniem blony dziewiczej. Za drugim razem rowniez nic nie polecialo. Moj partner wczesniej robil mi palcowki,jednak tez nie bylo zadnej krwi. Dzis,po tym kiedy zrobil mi palcowke zauwazylismy krew na jego palcach. Czy to moze oznaczac,ze dopiero po takim czasie zostala przerwana blona dziewicza?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie raczej nie jest to możliwe, jeżeli odbył się już stosunek płciowy. Krwawienie mogło powstać z wyniku jakiegoś urazu. Proponuję udać się do lekarza ginekologa.