Przewlekły ból gardła

Witam, mam problem z gardłem, od kilku dni mnie boli, jednak nie mam żadnych innych objawów, jakie towarzyszył mi do tej pory pory bólu gardła. Zdjęcie gardła: https://zapodaj.net/images/edf784bd696f1.jpg 1. to żółta plamka 2. to dwie białe plamki Nie boli mnie głowa, nie mam gorączki, nie kaszlę, czuję się dobrze. Tylko ból gardła, który wcale nie jest mocno uciążliwy. Co to może być i jakie leczenie najlepiej zastosować, aby ból zniknął? Dodam że po strepsils nr1 robi się różowa jak gardło.

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania nie da się postawić diagnozy, jeśli objawy Pana niepokoją sugeruję udać się do laryngologa. Widoczne na zdjęciach zmiany mogą być wydzieliną migdałków, niekoniecznie patologiczną.
Pozdrawiam