Przewlekły katar u 7-miesięcznego dziecka

Witam. Mam 7-miesięczne dziecko, które od końca września jest cały czas chore /zakatarzone/. Katar początkowo biały, płynny, po kilku dniach zmienia się w zielony i zatyka nosek dziecka. Dziecko już dwukrotnie w tym czasie miało antybiotyki /Ospamox, potem Ceclor/, katar zmienił się po nich w biały, ale nie zniknął. Ostatni antybiotyk skończyliśmy brać tydzień temu i dziecko jest ponownie chore. Czy to może być alergia na pleśnie i grzyby? Dziecko jest zapisane do alergologa za 2 tygodnie.

Milena Lubowicz

Jest prawdopodobne, że przyczyną jest alergia. Proszę spokojnie poczekać do wizyty u specjalisty.
Pozdrawiam