Przybieranie na wadze 70g w ciągu tygodnia u dziecka

MOJE dziecko bardzo ładnie przybierało na wadze od tygodnia przybrało tylko70g. Wcześniej leżało juz w szpitalu z tego powodu. Przez 2 tyg przybrało 665 a przez ostatni tydzień tylko 70. Czy coś się dzieje? Znowu mam się martwić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani w jakim wieku jest dziecko. Od tego zależy bowiem ile powinno przybywać tygodniowo. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem pediatrą.