Przybieranie na wadze, senność, zmęczenie i wypadanie włosów

Witam, pomimo tego, ze jem normalnie, regularnie, uprawiam dosyc czesto sport zaczynam przybywac na wadze, jestem czesto zmeczona, duzo spie, wypadaja mi wlosy, lamia paznokcie. O czym to moze swiadczyc?

Proszę zrobić badania hormonalne. Brzmi to jak niedoczynność tarczycy. Jeżeli wyniki nie wskażą podłoża somatycznego, warto skonsultować sprawę z psychologiem. Być może jest to reakcja na stres. Pozdrawiam