Przyczyna problemów z oddychaniem u 18-latki

Ostatnio przez pare dni mialam problemy z odychaniem podczas jedzenia badz nawet picia. bralam glebokie odechy ktore i tak mi nie pomagaly. to nie byly napady dusznosci bo odychac moglam normalnie w pucach normalnie czulam ze dostaje sie tam powietrze mimo to nadal brakowalo mi tego powietrza. pozniej nawet w ciagu dnia musialam brac glebokie odechy. teraz mi przeszlo narazie ale jaka mogla byc tego przyczyna?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Bez możliwości przeprowadzenia badania lekarskiego nie można postawić jakiejkolwiek diagnozy, stąd wskazany jest kontakt z lekarzem (rodzinnym), wykluczyć należy przede wszystkim infekcję dróg oddechowych oraz astmę.