Przyczyna zbyt skąpego krwawienia podczas miesiączki

Dzień dobry, zwracam się z zapytaniem o przyczynę zbyt skapego krwawienia podczas miesiączki. Mam 20 lat i zawsze miesiączki były bardzo obfite i trwały do 7 dni. Taka sytuacja zdarzyła mi się po raz pierwszy, trwa to już 6 dzień, krwawienie jest bardzo skąpe (jeden tampon wystarczyłby na cały dzień, nawet nie jest całkowicie nasączony). Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi.

Piotr Pilarski

Jednorazowa taka sytuacja nie jest powodem do niepokoju. Gdyby to się powtórzyło sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.