Prośba o analizę MR stawu barkowego 50-letniej osoby

ni MR STAWU BARKOWEGO .badanie wykonano w sekwencji TSE,w obrazach T1,-T2-zaleznych i PD,w plaszczyznie strzalkowej,wiencowej ipoprzecznej sciegno m.nadgrzebieniowego z obecnoscia zmian degeneracyjnych oraz cechami odcinkowego naderwania wlokien.Sciegno m. podgrzebieniowego prawidlowe o zachowanej ciaglosci.Zmiany zwyrodnieniowe i niewielkie naderwaniegornej czesci sciegna m. podlopatkowego.Sciegno glow y dlugiej m.dwuglowego ramienia polozone prawidlowo w rowku m/guzkowym.pdejrzenie niewielk

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wynik badania wskazuje na wielomiejscowe uszkodzenie aparatu ruchowego w obrębie stawu barkowego. W celu porównania wyniku z objawami klinicznymi proszę się zgłosić do lekarza ortopedy. Pozdrawiam.