Rozpoczęcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych bez okresu w celu przesunięcia miesiączki

czy mogę przyjąć tabletki anty bez okresu by go wstrzymać na jakiś czas,przynajmniej przez całe opakowanie??miał być w piątek i byłoby ok ale jest poniedziałek i nadal nic a termin biegnie by nie pojawił się okres dlatego chce działać!W ciąży na milion nie jestem!!!Czy jest to realne że będzie tylko małe krwanienie lub wcale a nie normalne duże gdy wezmę tabl bez pojawienie się krwawienie pierwszego dnia Pozdrawiam

Tego typu sytuacje należy planować z wyprzedzeniem. Jeśli poprzez tabletki planuje Pani przesunięcie okresu to skuteczniejsze jest jego wywołanie po odstawioeniu niż opóźnianie poprzez stałe branie. Może się mimo wszystko pojawić, a w dodatku będzie Pani lekko obrzęknięta. Moga pojawić się bóle głowy, piersi.