Rozstanie z powodu kłótni

dzień dobry ;) mam problem ze swoim byłym chłopakiem on z dnia na dzień ze mną zerwał bo się kłóciliśmy , on jakby raz chciał wrócić do mnie a raz ze już nic do mnie nie czuje i myślę , że jego rodzina trochę za tym stoi bo go namawiali żeby ze mną zerwał teraz się nie odzywa i nie wiem co mam robić kocham go i nie chce stracić na zawsze ale on raz mówi co innego a raz się zarzeka ,że na pewno nie wrócimy do siebie bo nie chce zaczynać tego od nowa

Warto dać sobie chwilę czasu, ostudzić emocje i uświadomić sobie, co naprawdę łączy. Potem warto wrócić do rozmowy na spokojnie- wyjaśnić, powiedzieć o swoich uczuciach, oczekiwaniach , potrzebach a także wysłuchać drugiej strony. Wspólnie zobaczy“ć czy związek jest nadal możliwy i na jakich zasadach oraz czy są one akceptowalne dla obojga.

Magdalena StusiĹska

W takiej sytuacji warto zastanowić się czy rzeczywiście warto próbować namówić go do powrotu i ryzykować znowu 'huśtawkę' czy może lepiej pożegnać się raz na zawsze i znaleźć swoją drogę?