RTG klatki piersiowej i rysunek płucny oskrzelowy wzmożony o cechach nieżytowych
Wyniki rtg klatki piersiowej Czy to jakaś poważna choroba ? "Rysunek płucny oskrzelowy wzmożony o cechach nieżytowych" ? Pola płucne bez zagęszczeń ogniskowych Serce badane w jednej projejkcji wielkosci prawidłowej Aorta w normie przepona i kąty wolne

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczne jest poznanie większej ilości informacji o pacjencie oraz wykonanie badania lekarskiego aby móc się wypowiedzieć. Wzmożony rysunek oskrzelowy może wynikać z wielu przyczyn. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Najprawdopodobniej są to zmiany wynikające np. z zapalenia oskrzeli.