RTG kręgosłupa szyjnego, piersiowego i lędźwiowo-krzyżowego
Rtg kregoslupa szyjnego(zniesienie lordozy fizjologicznej).Rtg kregoslupa piersiowego (kifoskolioza prawostronna z drobnymi wtornymi zmianami zwyrodnieniowymi ).Rtg ledzwiowo krzyzowego( niespojenie luku kregu S1, mierne zwezenie przestrzeni miedzykregowej L5/S1 os sacrum acutum .Bardzo prosze o interpretacje

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.