Ryzyko zajścia w ciążę pomimo wystąpienia okresu a omdlenie

Witam chciałam zapytać o możliwość bycia w ciąży. Moja sytuacja przedstawia się następująco: współżyłam z narzeczonym 12 października z zabezpieczeniem oczywiście nie doszedł we mnie następnie tydzień po dostałam normalnie okres i później już nie współżyliśmy. Teraz sie martwię czy faktycznie nic sie nie stało ponieważ miałam zajęcia na bloku operacyjnym i zrobiło mi sie słabo, natomiast symptomy aby okres miał być nie ma, czyli typowego bólu piersi (są jedynie troche powiększone i pulchniejsze)

Witam serdecznie. Jeżeli stosunek odbywały się z zabezpieczeniem szansa na ciążę jest znikoma. Oczywiście nie mogę jej wykluczyć. Proszę dla pewności wykonać test ciążowy w 14 dniu po stosunku. Możliwe iż objawy jakie Pani podaje są wynikiem zbliżającego się okresu lub też spowodowane były widokiem operacji na sali czy np .wynikały z głodu podczas stania na sali operacyjnej.